Vianočný balíček: Knižka, Pexeso, Šmucko, Človeče

Pre našich chrobáčikov sme si pripravili špeciálny vianočný balíček!

 

Vianočný balíček: Knižka, Pexeso, Šmucko, Človeče

V balíčku nájdete našu knižku, nové československé pexeso, ponožkové bábky aj našu vlastnú verziu hry človeče nehnevaj sa. A to všetko vo zvýhodnenej vianočnej cene 🙂 Balíček v hodnote vyše 30€ teraz môžete mať za 22,90€.

Ušetríte až 7,30€! 

Obsah balíčka:

  • 1x Knižka Najkrajšie rozprávky
  • 1x Československé pexeso Kukino
  • 1x Ponožkové bábky Šmucko Knoflík
  • 1x Hra človeče, nehnevaj sa!

Knižka najkrajšie rozprávky:

Naša prvá knižka s rozprávkami, ktoré poznáte z našich pesničiek. Lenže, pozor! Dopísali sme do nich aj veci, ktoré sa do pesničiek nezmestili. Ako to bolo ďalej v rozprávke o Vlkovi a kozliatkach? Ako sa volali tri prasiatka? Ako prekabátila vlka Červená čiapočka? O tom a aj o všeličom inom sa dozviete z našich pesničkových rozprávok.

Knižka má 72 strán a obsahuje 4 rozprávky:

  1. Ťahal dedko repku
  2. Vlk a kozliatka
  3. Tri prasiatka
  4. Červená čiapočka

Československé pexeso Kukino:

Chrobáčikovia, pripravili sme pre vás špeciálne pexeso! 32 motívov z našej spoločnej pesničky so Štístkom a Poupěnkou – Československá hľadá svoju stratenú dvojicu. Pomôžte im a naučte sa pritom zopár slovíčok po česky 🙂

Ponožkové bábky Šmucko Knoflik:

Ponožkové bábky z našej pesničky Šmucko Knoflik môžete mať doma aj vy. Ponožky sú vhodné na hranie aj bežné nosenie. Balenie obsahuje jednu žltú a jednu červenú ponožku.

Hra Človeče, nehnevaj sa!:

Obľúbenú spoločenskú hru Človeče, nehnevaj sa! vám prinášame so špeciálnym hracím plánom s našimi fotkami. Hrací plán je obojstranný, hra je vhodná pre 2-6 hráčov. Veríme, že si ju zahráte spolu s rodičmi, súrodencami alebo kamarátmi a zažijete pri nej veľa zábavy a víťazstiev. Ale ak by ste náhodou prehrali, nie že sa budete hnevať. Je to iba hra. Človeče, nehnevaj sa!

30,20  22,90 

Galéria

Knižka Najkrajšie rozprávky
Pexeso Kukino
Ponožky Šmucko Knoflik
Človeče nehnevaj sa!