Všetky naše filmy a videá online a bez reklám nájdete na kukino.tv

Kukino.tv pre škôlky zdarma!

Zdieľajte všetkým škôlkam/škôlkarom 🙂 

V súčasnej situácii by sme radi podporili vzdelávanie tých najmenších, preto sme sa rozhodli, že škôlkam ponúkneme prístup ku všetkým našim videám a filmom na kukino.tv na 2 mesiace úplne zdarma.

Škôlku stačí zaregistrovať prostredníctvom online formulára a po overení vám pošleme na e-mail kupón. Získate tak legálny, online a bezpečný prístup ku všetkým videám Smejka a Tanculienky a Štístka a Poupěnky.

S našimi pesničkami sa naučíte počítať Bračekovci Prstíkovci, abecedu Abeceda alebo aj po anglicky The Wolf and the Little Goats.

Škôlku môžete zaregistrovať TU. 

Podmienky využitia akcie:

Každá škôlka môže byť zaregistrovaná iba raz. Prístup na 2 mesiace zdarma môžete získať aj v prípade, že vaša škôlka kukino.tv už využíva. Postup je v tomto prípade rovnaký, zaregistrujte škôlku cez online formulár a my vám po overení zašleme kupón. Prístup ku kukino.tv pre škôlky je v rámci akcie obmedzený na pracovné dni (pondelok-piatok) v čase 7:00-17:00. Akcia platí do odvolania.

Čo robiť po zaregistrovaní škôlky?

Po registrácii cez online formulár vyčkajte prosím, kým ju overíme. Pokiaľ ste si istí správnosťou vyplnených údajov a do 5 pracovných dní neobdržíte e-mail s kupónom, skúste si skontrolovať reklamnú zložku alebo spam, prípadne nám napíšte na info@kukino.tv.