Natáčame pre vás nové pesničky :) Všetky objednávky prijaté od 28.6. do 21.7. budeme odosielať až 22.7.!

Kukino TV zdarma k 4 lístkom

Zakúpili ste si 4 vstupenky na naše predstavenie? Vybrali ste si ako darček predplatné na Kukino TV? Na koncerte ste dostali voucher s jedinečným kódom? Gratulujeme! Práve ste získali exkluzívny prístup k celej našej tvorbe online a bez reklám úplne ZDARMA.

Čo je Kukino TV?

Kukino TV je naša vlastná videoplatforma, na ktorej nájdete:

  • všetky naše pesničky
  • všetky celé filmy, ktoré poznáte z DVD
  • naše predstavenia natočené naživo
  • obsah, ktorý sa nikde inde sledovať nedá (ako krátke scénky či náučné videá)
  • bonus – na Kukine nájdete zároveň celú tvorbu Štístka a Poupěnky

Lepšie ako YouTube…

Kukino TV sme pre našich chrobáčikov starostlivo vytvorili tak, aby bolo bezpečným miestom. Nenájdete tu žiadne reklamy ani nevhodné videá. Nachádza sa tu výhradne overená tvorba pre deti. Kvôli absencii reklám však táto služba nie je bezplatná. Funguje na princípe mesačného či ročného predplatného. Vy ste však mali to šťastie, že ju na mesiac môžete využívať úplne zdarma!

Kde môžete Kukino TV sledovať?

Kukino TV môžete sledovať cez webový prehliadač na rôznych zariadeniach, vrátane počítačov, mobilných telefónov, Smart TV a ďalších. Služba vyžaduje internetové pripojenie. K sledovaniu môžete využiť aj našu vlastnú aplikáciu pre smart TV Samsung a LG alebo mobilnú aplikáciu pre Android. Viac info tu.

Ako začať sledovať zdarma?

Pri vstupe do sály ste pred začiaktom nášho koncertu dostali letáčik so špeciálnym kódom. Tento kód vám Kukino TV sprístupní na mesiac zdarma. Kód nemusíte použiť hneď. Predplatné na 30 dní vám začne bežať až po jeho aktivácii.

Postup pre uplatnenie kódu:

  1. Prejdite na stránku www.kukino.tv
  2. Kliknite na tlačítko “Použiť kupón”
  3. Prihláste sa / zaregistrujte sa
  4. Zadajte kód kupónu
  5. Môžete začať sledovať!

Čo keď vám predplatné vyprší?

Váš kód ste aktivovali a prešlo 30 dní? Uff to ale utieklo! Ak sa vám Kukino páčilo a chceli by ste ho ďalej využívať a podporovať našu tvorbu, pozrite sa na možnosti predplatného tu. Chceli by ste predplatné darovať? Pozrite sa na darčekové poukazy v našom obchode.

Radšej by ste Kukino TV opäť využívali zdarma? Zakúpte si znova 4 vstupenky na náš koncert. Radi si s vami zatancujeme naživo! Kde hráme?