Natáčame pre vás nové pesničky :) Všetky objednávky prijaté od 28.6. do 21.7. budeme odosielať až 22.7.!

Nové predstavenie Zaber a makaj!

Chrobáčikovia, od septembra 2023 vystupujeme s novým predstavením Zaber a makaj! Pozrite sa, kde všade hráme.

Viac info o koncertoch

Anotácia: Neuveríte, chrobáčikovia! Smejko, Tanculienka aj Huncúlik sa v novom predstavení Zaber a makaj! rozhodnú urobiť niečo pre svoje zdravie. A tak sa všetci traja dohodnú, že začnú poctivo cvičiť. Všetci traja…teda okrem Smejka. Tanculienka aj Huncúlik budia spachtoša Smejka pesničkou Hviezdička. Skúsia to aj s Motáčikom Popletáčikom. Vzápätí, ale zistia, že sa im Smejko riadne vykŕmil. Chcel by len jesť a jesť, napríklad aj s pesničkou Mňamiky mňam. Ani za svet sa mu nechce cvičiť, lebo ho priľahla Lemra lenivá. Najradšej by spal na peci ako Pecivál. Ale čo z toho, keď Smejka ešte zabáva aj Mobil a večne doň, namiesto cvičenia, hľadí. Tanculienka s Huncúlikom s ním už nemajú trpezlivosť a mobil mu vezmú. To sa už unavenému Smejkovi sníva sen o Vlkovi a mackovi, ktorí pretekajú v lesnom behu. Po prebudení sa Smejko konečne spamätá. Prizná, že už toho bolo Dosť, že už nie je malý Drobec a začne poriadne cvičiť na hit macka Duška: Vydržíš viac. Všetci sú radi, že Smejka konečne presvedčili a zatancujú si spolu Šeja hoja. Ku športovaniu ale netreba vždy posilňovňu. Niekedy stačí aj obyčajný Bicykel, alebo tancovanie z radosti na pieseň Tancuj tancuj. Dôležité je vydržať aspoň rok, ako nám pripomenie pieseň Zaber a makaj. Smejko a Tanculienka veria, že chrobáčikovia sa tiež pridajú k cvičeniu, pretože určite nie sú nejaké lemry. Chrobáčikovia sú predsa Výnimoční. Tak pridajte sa aj vy k fanúšikom športu a cvičenia! Najlepšie so Smejkom a Tanculienkou v pesničkovom predstavení Zaber a makaj!

  • Predstavenie trvá približne 60 minút.
  • Koncerty doporučujeme od 2 rokov, ak však viete, že to váš chrobáčik zvládne aj skôr, radi vás privítame 🙂
  • Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
  • Vstupenky doporučujeme kúpiť online, v deň konania predstavenia už nemusia byť dostupné žiadne lístky.

Kde kúpite vstupenky?

Väčšina našich predstavení sa predáva prostredníctvom siete Ticketportal. Vstupenky na koncerty na Slovensku kúpite tu. Vstupenky na české koncerty kúpite tu.

Vybrané koncerty sa predávajú priamo cez kultúrne centrá miest, v ktorých sa predstavenie koná. Ak chcete zistiť, kedy hráme vo vašom meste, zoznam všetkých koncertov v predaji nájdete tu. Vaše mesto môžete hľadať aj pomocou vyhľadávacieho políčka v hornej časti stránky.

Tešíme sa na vás naživo! 🐝🐞