🐝Naše predstavenie si teraz môžete objednať aj online!🐞

Online predstavenie pre firmy, mestá, školy, či škôlky!

Prichádzame so špeciálnou ponukou online predstavenia Smejka a Tanculienky. Ponúkame vám možnosť, objednať si naše predstavenie online a to len pre vašu spoločnosť, pre vašich zamestnancov a ich deti v bezpečí a teple domova.

Koncert bude trvať cca 60 minút a bude realizovaný formou divadelného predstavenia kombinovaného so spevom.

Kde online koncert nájdete?

Prístup ku koncertu bude umožnený prostredníctvom našej videoplatformy kukino.tv , kde sa užívateľ zaregistruje a zadá jedinečný kód nami zaslaného kupónu. Kupóny od nás obdržíte v dostatočnom predstihu, aby ste ich mohli distribuovať svojim zamestnancom.

Kedy bude koncert dostupný k prehraniu?

Videokoncert sa bude prehrávať v reálnom čase (LIVE), na ktorom sa spoločne dohodneme. Koncert bude na serveri dostupný ďalších 48 hodín, pre možnosť neskoršieho, či opakovaného zhliadnutia. Okrem prístupu k online koncertu, získajú všetci užívatelia prístup k celému obsahu videoplatformy kukino.tv na 14 dní zdarma. Budú mať teda prístup ku všetkým videám, pesničkám a filmom Smejka a Tanculienky.

Ušijeme vám koncert na mieru

Do predstavenia vám samozrejme radi zaradíme pesničku na želanie, poďakovanie, blahoželanie, či prianie k sviatkom. Takisto je možné objednať si u nás vianočnú (mikulášsku) verziu predstavenia. Na detailoch sa s vami radi dohodneme 🙂

 

V prípade záujmu o predstavenie nás kontaktujte na:divadlomaska@gmail.com alebo telefonicky +421903277255