Nové predstavenie v predeji! Kde hráme?

Vianočné objednávky 2023

Vianoce nám pomaly klopú na dvere. Stíha u vás tento rok Ježiško? Ak chcete vášho chrobáčika potešiť darčekom od Smejka a Tanculienky, máme pre vás informácie ohľadom doručovania do Vianoc.

Vianočné objednávky odosielame do 19.12.2023 do 12:00 hod. Všetky objednávky prijaté od 19.12. po 12tej hodine budeme odosielať až 8.1.2024.

Ak ste rozhodnutí pre darčeky z nášho obchodu, nákup zbytočne neodkladajte. Aj keď vám objednávku čo najrýchlejšie odošleme, finálne doručenie závisí od prepravcu, ktorého si zvolíte. Doručenie zásielok do Vianoc teda z našej strany nemôžeme 100% garantovať. Pri dodržaní vyššie uvedeného termínu však urobíme maximum preto, aby ste balíček dostali včas. A ak si neviete dať rady s výberom, pozrite sa na naše tipy 🙂

1. Vianočná klasika

Vianoce bez pyžama a ponožiek? To by bolo ako stromček bez svetielok! Tieto klasické darčeky sú neodmysliteľnou súčasťou sviatkov. Rozveseľte to pod vašim vianočným stromčekom s našimi farebnými ponožkami a mäkučkými pyžamkami.

2. Pre malé parádnice

Pre malé tanečnice tu máme niečo navyše. Na naše pesničky sa najlepšie krúti v Tanculienkiných šatách alebo bodkovanej sukničke. A k tomu nesmie chýbať ani šikovná kabelka na všetky malé poklady.

3. Podporte vášho chrobáčika v rozvoji

Máme tipy aj pre tých najnáročnejších rodičov. Nestačia vám obyčajné hračky? Chcete, aby sa váš chrobáčik pri hre zároveň niečo naučil? Náš nový pracovný zošit je pre vás ako stvorený. Podporuje rozvoj jemnej motoriky, sústredenia a chrobáčikom pomôže zdokonaliť sa v písaní. Vďaka stierateľnej fixke sú úlohy znovu opakovateľné. Pamäť, trpezlivosť, či sústredenie môžete trénovať aj s naším pexesom alebo puzzle.

4. Viac darčekov v jednom

Na záver naša špeciálna ponuka – vianočné balíčky. V každom z balíčkov nájdete 2 produkty za zvýhodnenú cenu. Balíčky sme zostavili z našich najpredávanejších produktov. Máte tak skvelú šancu získať viac za menej a urobiť vašim chrobáčikom dvojitú radosť 🙂

Chcete si pozrieť ďalšie tipy?

Ďalšie darčeky pre dievčatá nájdete tu.
Ďalšie darčeky pre chlacov nájdete tu.