Nové predstavenie v predeji! Kde hráme?

Vianočný film Šťastné a veselé!

Chrobáčikovia, náš nový vianočný film Šťastné a veselé je na svete! Pripravili sme pre vás všetky naše vianočné pesničky v jednom filme s pútavým a čarovným príbehom. V našom prvom vianočnom filme nájdete 9 úplne nových pesničiek aj tri známe pesničky – Na lyže, Hviezdička a Vianočná.

Nové vianočné pesničky

Natáčali sme na Modrej chalúpke pri Banskej Štiavnici, kde sme si natáčanie s celým štábom veľmi užili! Dokonca sme tam aj spali, aby sme mohli na ďalší deň natáčať už od skorého rána. Na chalúpke sme natočili nové pesničky ako Zvonček, Najkrajší darček, či Medovníčky. Smejko si samozrejme najviac pochvaľoval natáčanie s medovníčkami.

Ako sme film Šťastné a veselé natáčali?

Pri točení piesne Sánkovačka sme sa riadne nachodili. Zakaždým sme museli vyšliapať kopec, aby sme mohli spraviť záber z iného uhlu. Neskôr nás čakal súboj dvoch tímov na čele so Smejkom a Tanculienkou. Čo myslíte, kto vyhral Guľovačku? A na záver sme si zaspievali a postavili snehuliaka.

Vianočný psík Monty

Spomínate si na našu prvú vianočnú pesničku “Vianočná”? Zahral si v nej aj psík Monty. Tu sme ho videli ešte ako šteniatko. Odvtedy už prešlo pár rokov a Monty vyrástol. Našťastie mu sláva nestúpla do hlavy a pozvanie na natáčanie od nás znovu prijal. Pri natáčaní nového filmu nám na povel aj zabrechal a za odmenu dostal pamlsky.

Tip na vianočný darček pre deti

Film Šťastné a veselé môžete sledovať online a bez reklám, rovnako ako naše ostatné videá a filmy, na kukino.tv. A pokiaľ ešte stále váhate nad vianočným darčekom pre vášho chrobáčika, v našom obchode nájdete náš prvý vianočný film aj v podobe DVD 🙂

Celé natáčanie tohto filmu sme si náramne užili. Dúfame, že si ho pri pozeraní užijete aj vy. Šťastné a veselé!