Nové predstavenie teraz v predaji! Pozrite sa, kde hráme TU.

Všetky naše filmy a videá online a bez reklám!

Chrobáčikovia máme pre vás veľkú novinu!

Všetky naše videá, rozprávky, pesničky aj celé filmy odteraz nájdete v elektronickej podobe na novej videoplatforme pre deti kukino.tv  

Na Kukine nájdete aj obsah, ktorý sa nikde inde sledovať nedá. Všetky naše novinky tu zároveň uvidíte ako prví!

Čo je Kukino?

Kukino je videoplatforma určená pre detského diváka. Služba je dostupná z celého sveta. Kukino obsahuje bezpečné videá bez reklám, rozprávky, pesničky, filmy pre deti a má rodičovskú kontrolu (môžete deťom nastaviť maximálny čas pozerania videí). Nájdete tu všetky pesničky a filmy Smejka a Tanculienky a Štístka a Poupěnky, ktoré poznáte z YouTube, ale aj tie, ktoré sa doteraz dali kúpiť len ako DVD. Samozrejme, sú tam aj najnovšie videá a filmy, ktoré nenájdete nikde inde.

Ako to funguje?

Službu môžete začať využívať po zaplatení mesačného alebo ročného predplatného. Kukino funguje v internetovom prehliadači na všetkých moderných zariadeniach typu mobil, tablet, počítač alebo televízor. Kukino môžete sledovať aj vo vlastnej aplikácii pre Smart TV Samsung a LG. Pre využívanie služby je nutné mať prístup k internetu.

Prečo si predplatiť Kukino?

Služba kukino.tv nie je zdarma. Na druhú stranu kúpou predplatného získate prístup k výnimočnému obsahu. Na Kukine nájdete všetky videá, filmy, pesničky a rozprávky od vašich obľúbencov. Nájdete tu aj obsah, ktorý sa inde pozerať nedá. Všetky novinky budú exkluzívne dostupné len tu. Vďaka vašej podpore vo forme predplatného, nemusíme na Kukino pridávať reklamy. Všetok obsah je teda vhodný pre deti a bezpečný. Predplatným v neposlednom rade podporujete priamo tvorcov videoobsahu pre deti a pomáhate nám tak, prinášať vám ďalšie pesničky a videá.

Nie ste si istí, že Kukino je pre vás to pravé? Vyskúšajte si ho na 7 dní len za 0,10€ –  VYSKÚŠAŤ KUKINO