Koncerty až do konca júna v predaji! Pozrite sa, kde hráme TU.

Potrebujete poradiť?

Objednával/a som z vášho obchodu pred viac než týždňom a objednávka mi stále nebola doručená, čo s tým ?

Napíšte nám na: smejko@tanculienka.sk alebo volajte: +421 911 655 921

Po dokončení objednávky mi neprišiel potvrdzovací e-mail. Dostali ste moju objednávku v poriadku ?

Ak ste potvrdzovací e-mail nenašli v schránke doručených správ, skúste najskôr počkať pár minút a skontrolovať aj zložku “nevyžiadaná pošta/ spam” prípadne “reklamy”. Ak e-mail nenájdete ani tu, kontaktujte nás na: smejko@tanculienka.sk 

Máte ďalšie otázky ohľadom nášho obchodu?

Možno ich nájdete práve tu 🙂 Ak nie, neváhajte nás kontaktovať e-mailom smejko@tanculienka.sk alebo na tel. čísle +421 911 655 921.

Vystupujete aj pre škôlky alebo na súkromných narodeninových oslavách?

Mrzí nás to, no keďže sme časovo veľmi vyťažení, takéto predstavenia neposkytujeme.

Chceli by sme vymeniť/vrátiť vstupenky na vaše predstavenie, je to možné ?

Vstupenky na naše predstavenie bohužiaľ nie je možné vymeniť ani vrátiť, výnimkou sú predstavenia, ktoré boli zrušené/ presunuté.

Mám problém s rezerváciou/platbou vstupeniek cez ticketportal alebo mi neprišli vstupenky/voucher na e-mail, ako mám postupovať ?

Kontaktujte prosím priamo podporu Ticketportalu e-mailom na help@ticketportal.sk

Kde nájdem zoznam vašich predstavení ?

Zoznam predstavení nájdete na našej webovej stránke: https://www.smejkoatanculienka.sk/kde-najblizsie-hrame/ prípadne na našom facebooku: https://www.facebook.com/pg/smejkoatanculienka/events/ . Zoznamy pravidelne aktualizujeme.

Kde je možné kúpiť vstupenky na vaše predstavenie ? Vystupujete aj v ČR ?

Na väčšinu predstavení je možné zakúpiť vstupenky prostredníctvom siete Ticketportal a to online na: https://www.ticketportal.sk/event/Smejko-a-Tanculienka-Vsetko-najlepsie , alebo osobne na predajných miestach, ktorých zoznam nájdete na stránke ticketportal.sk v sekcii “Predajné miesta”. Niektoré z našich predstavení sa predávajú priamo prostredníctvom kultúrneho zariadenia, v ktorom sa akcia koná. Tieto predstavenia aj s poznámkou, kde je možné lístky zakúpiť, nájdete v zozname predstavení na našej webstránke: https://www.smejkoatanculienka.sk/kde-najblizsie-hrame/

Áno, s našim predstavením vystupujeme aj v Česku, aktuálny zoznam predstavení nájdete tu: https://www.ticketportal.cz/event/Smejko-a-Tanculienka-Vsetko-najlepsie

Máte ďalšie otázky ohľadom našich predstavení ?

Možno ich nájdete presne tu 🙂 ak nie, neváhajte nás kontaktovať emailom smejko@tanculienka.sk alebo na tel. čísle +421 911 655 921.

Nenašli ste odpoveď? Kontaktujte nás!

Kontakt pre objednávky z obchodu:
Chcete Smejka a Tanculienku na vašu akciu?